בלונים לאירועים

 

בלונים לאירועים

 


בלונים לאירועים – בכל גיל בכל מסיבה
אחד הדברים המייחדים בלונים הם שהם מתאימים לכל גיל וכמעט לכל אירוע. גם אם חגגתם לסבא שלכם יומולדת 90 עדיין תתלו לו בלונים ממש כמו שתעשו בחגיגת יום הולדת שלוש של הבן שלכם. הדבר המשותף לבלונים טמון בעובדה שהם מהווים סמל למסיבה ושמחה, בכל מקום שאליו נגיע ונראה בלונים ישר נחשוב שיש אירוע משמח כלשהו ובזה טמון סוד כוחם. בלונים לאירועים מוסיפים לאוויר ויוצרים צבע מיוחד שהופך כל אירוע לחגיגה אחת גדולה.

בלונים לאירועים עיריית בת יםבלונים לאירועים קישוט פרחים

בריתה באולם עם קישוט בלונים לאירועיםשער כניסה מבלונים דמויות

בלונים לאירועים – באירועי ספורט
באירועי ספורט לא פעם נראה בלונים, אחד המחזות היפים ביותר מתרחש למשל בדרבי התל אביבי בכדורגל, כאשר שני מחנות האוהדים מחזיקים בלונים בצבעים אדום וצהוב. גם במגרש הכדורסל ניתן לראות בלונים בצבעים של הקבוצות המשחקות. בלונים נחשבים כאביזר עידוד שמוסיף הרבה מאוד צבע לאווירה ולקהל. בלונים לאירועי ספורט מקובלים מאוד גם ברחבי העולם. במשחקי המכללות בארה"ב ניתן לראות את הסטודנטים עם בלונים לברית מעודדים בעזרת בלונים הקשורים אחד לשני. יש מקרים בהם כל האולם מלא בבלונים אירועים, מחזה מסוג זה הינו מרהיב ביופיו ויוצר אווירה מדהימה.

קישוט בלונים לאולמותבלונים לאירועים לאולם רכבים

בלונים לאירועים – הפעלות לילדים
אחת הפעילויות המעניינות והיפות ביותר שניתם לעשות עם בלונים היא לעשות סדנת יצירה עם בלונים. כל מה שצריך זה קצת יצירתיות ומצב רוח טוב. בסדנה ניתן ללמוד איך לעשות קישוטים מיוחדים בעזרת בלונים, ניתן ללמוד לנפח בלונים ולעשות מהם צורות שונות ומשונות ועוד. ניתן לעשות משחקי חברה המבוססים על בלונים ועל שיתוף פעולה. למעשה, ככל שתהיו יותר יצירתיים כך תוכלו ליצור יותר הפעלות המבוססות על בלונים לאירועים. בלונים לאירועים אינם עולים הרבה כסף וקלים מאוד לתפעול. אתם יכולים ליצור במינימום תקציב יופי של אירוע לילדים.

שער כניסה מבלונים אדום לבןשער כניסה ירוק לבן ספירלה

בלונים לאירועים – יצירתיות
אחד הדברים היפים עם בלונים לאירועים טמון בעובדה שניתן להשתמש בהם במגוון רחב של צורות. חברות רבות נוהגות להשתמש בבלונים מודפסים בכנסים גדולים שהן עורכות. כל הרעיון הוא להדפיס על הבלון את לוגו החברה, סלוגן ועוד דברים שיכולים לבטא את רוח החברה. להבדיל משלטים אגרסיביים של פרסום, בלונים לא מעוררים אנטגוניזם, להפך. כאשר אנחנו רואים בלונים אנחנו ישר חשובים על משהו שמח, יום הולדת, מסיבה וכו' ולכן בלונים לאירועים עסקיים הוא פיתרון שיווקי ופרסומי מצוין שאינו עולה הרבה כסף ומשיג את המטרה שלו.

 

בלונים לאירועים