בלונים לימי הולדת

 

בלונים לימי הולדת


בלונים לימי הולדת – בלעדיהם החגיגה לא מושלמת

בלונים לימי הולדת בצבע אדום, צבע כתום, ירוק, סגול, צהוב, כל צבע שרק תבחרו כדי להוסיף קצת צבע ליום ההולדת ולהפוך אותה לבלתי נשכחת. יש פריטים שבלעדיהם יום הולדת איינה שלמה, אתם יכולים לחגוג יום הולדת 3 או יום הולדת  08 זה לא משנה, בלונים לימי הולדת תמיד היו ותמיד יהיו שם. את הבלונים ניתן לקשור בשרשרת או לפזר על הרצפה, הדבר החשוב שהם יהיו נוכחים ויקחו חלק פעיל במסיבה.

לימי הודלת שער כניסה מבלונים  שער כניסה מספר 12

שער כניסה ליום הולדת  קישוט בלונים לימי הולדת

בלונים לימי הולדת – בלונים בכל מיני צורות
אחת הפעילויות המעניינות והיפות שניתן לעשות באמצעות בלונים היא ניפוח בלונים והפיכתם לצורות שונות: חתול, כלב, פרח או כל צורה אחרת. ניפוח בלונים והפיכתם לצורות שונות הוא מסוג הפעילויות שילדים מאוד אוהבים. כל מה שעליכם לעשות הוא להזמין מפעיל בלונים מנוסה שילמד את הילדים לנפח אותם. מדובר על פעילות חוויתית ומאתגרת. כל ילד יכול לבחור איזו צורה הוא רוצה לעשות מהבלון, יהיו כאלה שירצו כתר אחרים זר של פרחים, כלב וכו'.

בלונים לימי הולדת – לא רק לילדים
תמיד כשמדברים על בלונים יש חושבים על ילדים קטנים, אחד הדברים המאפיינים בלונים הוא העובדה שהם חסרי גיל. הרי בין אם תערכו יום הולדת לסבא שלכם שחוגג 90 או לתינוק שלכם שחוגג שנה, הבלונים יתפסו להם מקום של כבוד ויקשטו את האירוע. אתם יכולים לבחור את הצורה בה הבלונים יסודרו, הם יכולים להיות מחוברים אחד לנשי, תלויים על התקרה, מלאים בהליום ודבוקים לתקרה, אתם בוחרים איך תיראה המסיבה שלכם.

בלונים – לקנות רק מחברה טובה
כאשר קונים בלונים ליום הולדת מומלץ לבדוק מי החברה שמייצרת את הבלונים, אתם לא רוצים לקנות חבילה של בלונים ואז כאשר תנפחו תגלו שהם לא מספיק חזקים, נקרעים בקלות וכו'. מומלץ לא לחסוך בעניין של בלונים ולגוון בסוגים וגדלים שונים. זה יפה לראות שיש בלונים גדולים ובלונים קטנים, בלונים שמנופחים לגמרי וכאלה שרק קצת. בסופו של דבר המטרה של הבלונים ביום הולדת היא להוסיף לאווירה, לתת תחושה של מסיבה ולשוות לאירוע מראה שמח יותר. זה יכול להיות נחמד אם תשאלו את הילד שלכם איזה צבע הוא אוהב, תנו לו להיות חלק מהתהליך ותראו איך הוא ישמח ויהיה גאה.