מאמר בנושא שיווק באמצעות הדפסת בלונים

 

 

שיווק באמצעות הדפסת בלונים
איך אתם חושבים לשווק את העסק שלכם? יש היום כל כך הרבה אפשרויות מגוונות: בפייסבוק, טלמרקטינג, מגנטים, מחזיקי מפתחות ועוד. אחת הדרכים היותר יצירתיות לשיווק העסק שלכם היא שיווק באמצעות בלונים מודפסים. שיווק באמצעות בלונים מודפסים צבר תאוצה יפה בשנים האחרונות. איך עושים את זה?


בלונים מודפסים – שיווק נכון של העסק
הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להחליט מה יהיה מודפס על הבלונים, זה יכול להיות שם העסק, סלוגן שלכם (אם יש), כתובת וטלפון להתקשרות. הרעיון הוא פשוט, אם יש לכם ערב של החברה שלכם, הבלונים שייתלו יהיו עם הדפס של החברה. אלו יכולים להיות בלונים גדולים או בלונים קטנים, הדבר החשוב הוא ששם החברה יהיה מודפס עליהם. בנוסף לכך אתם יכולים לחלק ללקוחות שלכם, למשל בחג הפורים "משלוח מנות" עם בלונים מודפסים שלכם. המתנה היא יפה, משמחת ומשווקת אתכם.


בלונים מודפסים – דרך שיווקית לא קונבנציונאלית
הדבר היפה בשיווק באמצעות בלונים מודפסים טמון בעובדה שהם מרעננים. הקונוטציה של בלונים היא של משהו משמח, תוסיפו לזה את שם החברה וקיבלם חיבור מעניין, כזה שלא יוצר אנטגוניזם, להפך, הוא יוצר הזדהות וחיוך על הפנים.


בלונים מודפסים – שיווק זול עם תוצאות
יתרון גדול נוסף בשיווק באמצעות הדפסות על בלונים הינו המחיר. להבדיל משיווק המתבצע במדיות אחרות ויקרות יותר, שיווק באמצעות הדפסת בלונים הינו עסק זול ומשתלם. בהנחה שתעשו הדפסה אחת קבועה, המחיר הזול של ההדפסה יאפשר לכם להדפיס על מאות בלונים במחיר משתלם ביותר. החשיפה שלכם באמצעות הדפסת בלונים היא עצומה! דמיינו לעצמכם את כל הלקוחות שלכם שיקבלו את הבלונים המודפסים כמתנה מכם, פוטנציאל החשיפה שלכם הוא אין-סופי ממש! בנוסף, בערבי החברה שתקיימו תתלו את הבלונים המודפסים והנה,יש לכם שיווק מנצח!


בלונים מודפסים – אל תחמיצו!
בסופו של דבר, כל עסק רוצה לשווק את עצמו ולהיחשף לכמה שיותר אנשים במחיר הנמוך ביותר. השילוב של הדפסה על בלונים עם אפשרות ההפצה שלהם והמחיר של הבלונים הינה שילוב מנצח לכל הדעות. בסופו של דבר כדי לשווק בצורה טובה צריך להיות מקוריים, לצאת מהקופסא וכל הזמן לחשוב על הרעיון הבא. שיווק באמצעות הדפסת בלונים בהחלט עונה על הקריטריונים האלה. אתם מוזמנים לנסות ולראות בעצמכם. בהצלחה!