מאמר בלונים לעסקים ופרסום

 

 

בלונים לעסקים ופרסום – מה זה?
בלונים,ממש כמו כלים שיווקים אחרים, משמשים גם לפרסום.כולנו רגילים לראות בלונים באירועים משמחים כמו חתונה,יומולדת וכו', ותוך כדי כך מפספסים לעתים את הפוטנציאל העצום הטמון בפרסום באמצעות אותם בלונים. למעשה, אם נחשבו קצת מחוץ לקופסה נגלה שהדפסה על בלונים הינו פיתרון המתאים כמעט לכל אחד שרוצה לשווק עסק או מוצר. עכשיו בטח תגידו לעצמכם 'אוקיי, זה נשמע נחמד, אבל איך למעשה עושים את זה'. התשובה, לא תאמינו פשוטה למדי.


בלונים לעסקים ופרסום – מהו המסר
הדבר הראשון שעליכם להחליט הוא מה המסר שלכם. מה אתם רוצים שיופיע על הבלונים שלכם, זה יכול להיות הסלוגן או אולי משפט מחץ שמאפיין אתכם ומתקשר לבלונים וכו'. חשוב ביותר לא לבחור מסר מעורפל, או ארוך מידי משום שבכל זאת אנחנו מדברים על בלונים, והמקום עליהם מוגבל בהחלט.


בלונים מודפסים לפרסום – עסק זול ומשתלם!
הדבר היפה עם בלונים הוא שאפשר לשחק איתם. אתם יכולים להביא בלונים מודפסים ליום הולדת, לאירוע של החברה,מתנה לאחד החגים וכו'. ככל שתהיו יותר יצירתיים ותצליחו לחושב על אפשרויות הפצה רבות יותר כך תגדילו את החשיפה שלכם. בסופו של דבר אנחנו מדברים על החשיפה כמטרה ראשית, וכדי להשיג אותה עליכם לחשוב מחוץ לקופסה ולהתחשב בפרמטרים אובייקטיבים כגון מחיר, תועלת וכו'.


הדפסה על בלונים -  מתי בפעם האחרונה....
מתי בפעם האחרונה אמרתם למישהו שהוא יקר לכם, אחד הדברים הלא פשוטים עבור כל חברה הוא לשמר את הלקוחות הקבועים שלה. דמיינו לעצמכם את הלקוח הגדול של החברה שלכם מקבל ליום הולדתו זר פרחים ובלונים מודפסים עם שם החברה עליו? מעבר להתרגשות (שחשבתם עליו) הוא יסתכל הבלונים ויחייך, אי אפשר לא לחייך כאשר מקבלים בלונים, ממש כשם שבלונים לעולם לא יתקשו אצלנו למשהו עצוב, כך אי אפשר להישאר אדישים אליהם. בצורה הזאת הרווחתם נקודות זכות יקרות אצל אותו לקוח. כמה זה עלה לכם? ממש לא הרבה! הרעיון בשיווק נכון הוא למקסם את השיווק במינימום השקעה כספית.


בשורה התחתונה – תנסו!
בשורה התחתונה, הדפסה על בלונים כדי לשווק או לפרסם את העסק שלכם יכולה להיות מאוד יעילה עבורכם. אתם מוזמנים לנסות זאת בעצמכם ולראות מה התוצאות של המהלך הזה. זכרו – בהשקעה כספית קטנה תוכלו להיחשף בפני אלפי אנשים חדשים.
בהצלחה!